ЗА НАЈБОЉУ ФОТКУ ДИГИТАЛНИ ФОТО АПАРАТ

Јубиларни 10. по реду фото конкурс „Књига, ти и лето“, у организацији Библиотеке „Центар за културу“ Кладово, завршен je 31. августа. Изложба пристиглих фотографија и свечана додела награда је у суботу, у 11 часова, у галеријском простору Библиотеке.

Три најбоље фотографије које промовишу књигу и читање жири ће наградити вредним наградама, мада Библиотека редовно припреми захвалнице и „утешне“ награде за најкреативније учеснике, најстарије или најмлађе, са кућним љубимцем,….У овом фото конкурсу учесници су могли да пошаљу највише три фотографије црно беле или у боји али без додатног компјутерског „шминкања“. Право учешћа имали су фотографи аматери и љубитељи књиге без обзира на узраст. За овогодишњи конкурс пристигло је нешто мање од 100 фотографија, од 43 аутора, из готово свих крајева наше земље.

Подели ову страну
Драги посетиоци, ради исправног рада и побољшања корисничког искуства овај сајт користи колачиће (енг. “cookies”). View more
У реду
Translate »