KАРАТИСТИ „ЂЕРДАПА“ ОСВОЈИЛИ ВИШЕ ОД 20 МЕДАЉА

Каратисти групна слика

На Међународном карате турниру „Драгослав Радовановић Пјер“, одржаном у недељу у Јагодини, млади такмичари Карате клуба „Ђердап“ освојили су 21-у медаљу. На турниру је учествовало 350 такмичара из 24 клуба из земље и региона, и виђено је укупно 520 наступа. Кладовске каратисте припремали су за такмичење тренери Борко Туфајевић и Ивана Модрић.

Прво место припало је Лани Катић, Јелени Мудринић, Анђелији Степановић и Софији Србуловић. Сребрне медаље освојили су Сара Матејевић, Ема Виорикић, Видан Зарић, Оливера Николић, Нађа Груичић и Кристина Шебез.

Бронзаним медаљама окићени су Николина Модрић, Лара Груичић, Владимир Перић, Лав Совец, Хелена Србуловић, Хана Хенеси, Тео Бораковић, Елена Туфајевић, Дуња Туфајевић, као и Матеја Аксић у дисциплини Борбе. Наш ката тим који чине Лана Катић, Јелена Мудринић и Николина Модрић, такође, је освојио прво место на такмичењу .