RUKOMETAŠICE PORAŽENE U GOSTIMA

U Sportskoj hali u Boru proteklog vikenda odigrana je utakmica 6. kola Prve rukometne lige Srbije za žene, grupa „Istok-A“, gde su se sastali domaća ekipa ŽJRK „Bor Zijin Cooper 2“ i ŽRK “Đerdap“ iz Kladova.

Posle solidno odigranog prvog poluvremena naša ekipa je bila stalno u zaostatku, da bi na kraju rezultat bio 12:6 za domaćina. Utakmica je završena rezultatom 25:19 za ekipu iz Bora.

Kod domaćina je bila najefikasnija kapiten Sabina Šerifi sa postignutih devet golova, a za igračicu utakmice proglašena je Nevena Simonović iz Bora sa šest golova. Kod naše ekipe bolja od ostalih je bila Lara Radić koja je devet puta zatresla protivničku mrežu.

Sledeće subote igra se utakmica kod kuće sa ekipom ŽRK „Nemanjić“ iz Požarevca.

Podeli ovu stranu
Translate »
Dragi posetioci, radi ispravnog rada i poboljšanja korisničkog iskustva ovaj sajt koristi kolačiće (eng. “cookies”). View more
U redu
Skip to content