КАПИТЕН ЖРК „ЂЕРДАП“ ИГРАЧ УТАКМИЦЕ

У спортској хали у Костолцу одиграна је утакмица 4. кола Прве рукометне лиге Србије за жене, група „Исток-А“, где су се састале домаћа екипа и ЖРК „Ђердап“.

После неизвесног и добро одиграног првог полувремена наша екипа је изједначила са 15:15. Међутим, у другом полувремену се десила одлична трансформација наше екипе и половином полувремена смо водили пет голова разлике. На жалост, наша млада екипа је на крају успела да извуче нерешен резултат 30:30. С обзиром на недостатак неколико играчица из прве поставе, за нас је одличан резултат, истиче, Звездан Стефановић, секретар ЖРК „Ђердап“ Кладово.

Анђелија Димитријевић, из домаће екипе била је најефикаснија са постигнутих 10 голова. За играча утакмице проглашена је капитен ЖРК „Ђердап“ Јана Димитријевић са постигнутих девет голова. Марија Ранисављевић дала је 12 голова, а осам Лара Радић.

Следеће суботе утакмица се игра код куће са екипом ЖРК „Ртањ“ из Бољевца.